Coaching wizerunkowy: Twój Styl

bkg_header


Coaching wizerunkowy: Twój Styl

WIZERUNEK ZNACZĄCO WPŁYWA NA TO, Z JAKĄ ŁATWOŚCIĄ ODNOSISZ SUKCES.

- Pewnie często słyszałeś, że ludzie atrakcyjni mają łatwiej. -

Być może czasem patrzysz w lustro i myślisz, nic więcej nie da się zrobić. To nie prawda. Rozbieżny od ideału wzrost, waga, włosy, wiek, to nie powód, by założyć, że nie możesz być atrakcyjny dla innych ludzi i odnosić dzięki temu jeszcze większe sukcesy.

Atrakcyjność nie równa się pięknu, szczególnie u mężczyzny. Wielu średnio przystojnych mężczyzn jest postrzeganych, jako bardzo atrakcyjni, ze względu na sposób bycia, styl, dobór strojów.

Ludzie patrząc na Ciebie zawsze wyciągają wnioski – tak jest nam łatwiej i szybciej poruszać się po świecie. W ciągu kilku sekund każdy z nas oceni także Ciebie w momencie, gdy się poznamy.
Zapisz się już dziś.

To, co sprzedaje Ciebie w oczach innych ludzi,to pierwsze wrażenie – najczęściej obraz Ciebie, w jakimś otoczeniu- opinie na temat Twojej atrakcyjności i tego, czy warto poświęcić Ci swój czas i uwagę.

A co stałoby się, gdybyś był szybszy i dał nam swoją opinię na Twój temat – zrobił coś, co technicznie nazywamy projekcją na własny temat, a w praktyce polega na nadaniu znaczenia temu, jaki jesteś, jaki chcesz być w głowie osoby, która właśnie na Ciebie patrzy; krótko mówiąc, jak ma Cię postrzegać.

manMożesz zacząć używać tego, jak danego dnia wyglądasz, tego jaki styl prezentujesz, czyli dobrze wykreowanego wizerunku, jako klucza do sukcesów towarzyskich i zawodowych.

Decyzja, czy chcesz stać się atrakcyjnym mężczyzną, jednym z tych, których kobiety odprowadzają wzrokiem do momentu, gdy znikną z horyzontu, należy do Ciebie.

Jestem pewna, że możesz stać się jednym z „NICH” – dobrze ubranych, pewnych siebie, odnoszących sukcesy, atrakcyjnych mężczyzn witanych krótkim „ahh” i szerokim uśmiechem. Na tym polega moja praca i sens coachingu „Twój Styl”.

Spójrz na Radka. Dwudziestolatek z głową pełną pomysłów. Poznaliśmy się podczas jednego ze szkoleń jakiś czas temu.

Wtedy Radek nie przypominał tego atrakcyjnego młodego mężczyzny z klasą i fantazją, a tak właśnie postrzegają go teraz ludzie. Miał źle obcięte włosy i nosił o rozmiar za duże ubrania.

Jeden dzień zapoczątkował totalną przemianę. Dobre cięcie, nowe ciuchy, do tego trochę teorii wizerunku, dobór kolorów i elementy inteligencji towarzyskiej ćwiczone w trakcie wędrówki po centrach handlowych, sprawiły, że Radek nietylko wygląda inaczej. Zmienił postawę, brzmienie głosu i nabrał pewności siebie, znalazł nowe pasje i podziw.

Radek przed metamorfozą & Radek po metamorfozie

radek

12.wersja_z_marynarkaGdy wrócił do swojego miasta, usłyszał natychmiast: „Wyglądasz jak Małaszyński!” -historię metamorfozy Radka i kilku spośród moich kursantów, którzy wyrazili zgodę na ujawnienie wizerunku, możesz przeczytać w zakładce Szkoły Mężczyzn PL: Metamorfozy. Zapisz się już dziś.

Dobry wygląd, poparty umiejętnościami socjalnymi, przekłada się na sukcesy towarzyskie, awans w pracy, odkrycie, że nagle stałeś się atrakcyjny dla ludzi, którzy do tej pory nie szukali Twojego towarzystwa.

DSC042731Arek jest urzędnikiem państwowym tuż po studiach i mimo, że na pierwszy rzut oka, prawie każda dziewczyna uznałaby go za młodego przystojniaka, nie odnosił dotąd spektakularnych sukcesów towarzyskich.

Zmiana okularów, odrobina solarium, styl po godzinach różny od garnituru i urzędowego dress code’u spowodowały, że te Walentynki Arek spędził ze swoją nową dziewczyną Anią na balu.

Tylko popatrz i zastanów się, czy taka inwestycja w siebie mogłaby poprawić także Twoje życie – przecież każdy z nas lubi mieć dobry start, stawiający nas na pozycji lidera.

Nowy styl Arka po pracy

DSC_0128 DSC_0107

Pracując ze mną, nauczysz się jak stworzyć wizerunek atrakcyjnego mężczyzny i utrzymać go przez resztę życia. To nie tylko zakupy, to praca nad Twoim samopoczuciem, wyglądem i postawą, tak by, to co w Tobie, było spójne z tym jak wyglądasz. Pracujemy na efekt, którym jest Twój życiowy sukces.

Czasem słyszę także, że dla kogoś jest już za późno. Wiek nie jest wyznacznikiem utraty atrakcyjności – spójrz na Michaela Douglasa, Jana Englerta..i innych. Wiele kobiet ceni sobie urodę, klasę i styl dojrzałych mężczyzn. Warunek to, zadbane ciało, dobrze dobrane ubrania i elastyczność, plus oczywiście to, co w głowie.

Marka znam od kilku lat, jest uznanym dentystą i specjalistą w dziedzinie protetyki. Jeszcze jakiś czas temu kompletnie nie zwracał uwagę na to, jak wygląda. Po pracy, jeździł na nartach, na koniach, ścigał się w wyścigach samochodowych, nurkował. Był zawsze uśmiechnięty i pomocny, jednak to, co często obniżało jego wartość to ubrania „trochę z poprzedniej epoki” i towarzysząca im fryzura.

Ludzie patrząc na Ciebie kupują całość – wrażenie jakie wywołujesz. Jeśli jesteś autorytetem w jakiejś prestiżowej dziedzinie, jak Marek, dobrze gdy przekłada się to na to, jak wyglądasz. Dobrane buty, zegarek, dodatki. Eleganckie tkaniny. Zadbane dłonie i włosy. Wszystko stonowane. Niewymuszona elegancja i styl. Te elementy to opłacalna inwestycja w siebie, gdzie stopą wzrostu jest sukces, szacunek i akceptacja otoczenia.

torso with shopping bags over whiteZapisz się już dziś.

Jeśli potrzebujesz bardziej medialnych przykładów, popatrz na Celebrytów, np. Justina Timberlake’a – Niestety nie został jeszcze moim Klientem, jednak to idealny przykład dbałości o wizerunek
Myślę, że bezsprzecznie zgodzisz się ze mną, że jest to atrakcyjny mężczyzna.

Dlaczego? Bo ktoś popracował nad jego stylem i z chłopca rodem z boysbandów zrobił mężczyznę z charyzmą.

Justin to teraz bardzo seksowny, nieco szorstki facet z miękkim głosem i umiejętnościami tanecznymi. Jest atrakcyjny, pożądany i …spójrz na zdjęcie poniżej, bawi się swoim stylem. Mówiąc technicznie, dba o to, by nie skracać optycznie sylwetki [nie, nie jest wysoki] za pomocą podwiniętych spodni, czy źle dobranej koszuli, używa zarostu, by zwracać uwagę takich kobiet, jak Jessica Biel, Cameron Diaz, czy Rihanna i robi wiele ciekawych rzeczy, które zadziałają nie tylko na sławne aktorki i piosenkarki.

Chcesz wiedzieć jakich? Zapraszam Cię na coaching, gdzie to z Ciebie zrobimy mężczyznę, niebanalnego, eleganckiego, seksownego i ciekawego, a wszystko po to, by Tylko po to, by wszystko, co później zrobisz, szło łatwiej.

justin

Codziennie w rozpędzie zamiast patrzeć dokładnie, tylko skanujemy rzeczywistość. Szybki rzut oka – wniosek – i ruszamy dalej.

- Jak chcesz ją zatrzymać? Jak zwrócić uwagę potencjalnego pracodawcy? Jak stać się liderem własnej grupy?-

Wizerunek jest jak ekskluzywne opakowanie tego wszystkiego, co wartościowe w Twoim wnętrzu.
– Dobrze dobrany podnosi wartość socjalną, pozwala generować emocje, wpływa na Twój stan wewnętrzny, buduje atrakcyjność….otwiera drzwi.\

Kobiety od wieków eksponują swoje atawistyczne [pierwotne] walory, unoszą pośladki wkładając szpilki, tuszują rzęsy, by pogłębić spojrzenie, podkreślają czerwień ust pomadką. Spójrz na zdjęcie poniżej, kobieta przy spotkaniu z mężczyzną zawsze dba o szczegóły – szminka, makijaż, bielizna dobrana do koloru pościeli, seksowne paznokcie… tego uczą nas matki i społeczeństwo.

Po co? – Po to byś reagował i przychodził po więcej. Po to, by podtrzymać gatunek i z kilku innych bardziej trywialnych powodów, jak choćby przyjemność…

Warunek jest jeden, by poznać taką kobietę, musisz najpierw czymś przykuć jej uwagę – najlepiej sobą.

Zapraszam Cię na coaching indywidualny, w trakcie którego: 

  • dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne opakowanie dla Twojej bogatej osobowości 
  • stworzysz swój własny styl, image, pomysł na siebie
  • stworzysz swój wizerunek biznesowy i styl po godzinach
  • zrozumiesz, jak patrzą na Ciebie kobiety i jak z tego skorzystać 
  • zrobisz zakupy i sprawdzisz, jak działa Twój nowy wygląd
  • zmienisz to, jak wyglądasz na zewnątrz tak, by nadal reprezentowało to, co masz w środku
  • staniesz się atrakcyjny jak Justin, Enrique, Super Man..każdy kogo podziwiasz:)
  • zrobisz dla siebie coś, co sprawi, że otworzysz kilka dotąd zamkniętych drzwi i serc
  • efektywnie połączysz teorię wizerunki i inteligencji towarzyskiej z praktyką

Zapisz się już dziś.

wiz1

Pomogę Ci wybrać ubrania i dodatki, [stosownie do Twojego budżetu], które zmienią postrzeganie Ciebie na zewnątrz, podniosą Twoją atrakcyjność w oczach kobiet, czy zwiększą profesjonalizm w biznesie – to na czym się skupimy najbardziej, zależy od Ciebie.

W trakcie zakupów czeka Cię praca nad zmianą osobistą, również na poziomie osobowości. To coaching, a nie zwykłe zakupy, płacisz mi za coś więcej niż dobry gust. – Twoja spójność [prawdziwość] to podstawowy warunek sukcesu i dlatego chcę byś stał się najlepszą wersją siebie w tym momencie.

W cenie coachingu fryzjerka/stylistka dobierze Ci fryzurę i pokaże, jak ją układać w domu.

Współpracuję także z kosmetologiem, dietetyczką i stomatologiem, więc jeśli trzeba doradzą Ci, jak kontynuować proces zmiany.
Bądź spokojny, nie zrobimy niczego wbrew Tobie. Twój nowy styl ma eksponować Ciebie i być w zgodzie z Tobą. Ma podkreślać Twój charakter, uwzględniać styl życia i dodawać Ci wartości.
Możesz także zdecydować się na całodzienny coaching łączący zmianę wizerunku z wybranymi przez Ciebie elementami inteligencji towarzyskiej
Chcesz sprawdzić moją skuteczność? – Opinie i wybrane metamorfozy znajdziesz na www.SzkolaMezczyzn.PL
Zapisz się już dziś.

Do zobaczenia.
Anna Turczyńska

Proponuję Ci skorzystanie z jednej spośród poniższych opcji:

I. Coaching wizerunkowy całodniowy -
stworzenie nowego stylu, analiza Twojej szafy, budowanie gotowych zestawów ubrań, zakupy, wizyta u fryzjera. Koszt – od 1000 zł – Zapisz się już dziś.
II. Coaching wizerunkowy z pakietem inteligencji towarzyskiej -
2 dni, w cenie analiza szafy, gotowe zestawy, mini sesja fotograficzna, stworzenie nowego stylu, zakupy, strzyżenie, elementy inteligencji towarzyskiej w teorii i praktyce. Koszt od 2000 zł – Zapisz się już dziś.