Coaching zaawansowany: Inteligencja towarzyska

bkg_header


Coaching zaawansowany:

INTELIGENCJA TOWARZYSKA

Jak pokonać obawy przed poznawaniem i kontaktami z innymi ludźmi, widzieć więcej, reagować szybciej, odnosić sukces towarzyski za każdym razem

Historia Marka:

Rok temu: „Marek to całkiem przystojny facet. Nosi niezłe ciuchy, fascynuje go modelarstwo i pływanie. Ma wiele zainteresowań i teoretycznie wszystko z nim ok, a jednak większość czasu spędza sam. Podskórnie boi się ludzi. Nie wie, jak z nimi rozmawiać, co robić, gdy jest w grupie. Jest samotny.”

Dzisiaj: „Głównym atutem Marka jest szczery uśmiech i umiejętność reagowania na potrzeby innych ludzi. Wreszcie jest szczęśliwy. Pasje dzieli z grupą znajomych, a w pracy dostał wymarzony awans i dobry służbowy samochód.

Wszyscy mówią, że jest w nim coś takiego, co sprawia, że chcesz z nią przebywać. Podkreślają, że „tak dobrze rozumie ludzi” i zawsze wie, co zrobić. Dziś Marek bardziej rozumie motywy rządzące reakcjami ludzi, potrafi przewidzieć ich zachowania. Nadal jest sobą. To co się zmieniło, to fakt, że dzięki wiedzy i praktyce, jaką zdobył dzięki szkoleniu z inteligencji towarzyskiej, ludzie zaczęli zabiegać o jego towarzystwo. Jego przyjazna natura, swobodny sposób prowadzenia rozmów, umiejętność powiedzenia właściwej rzeczy we właściwym czasie, sprawiły, że jego obecność staje się atutem niepodważalnym atutem każdego spotkania, kolacji wśród przyjaciół, wypadu do klubu z kuplami, relacji biznesowych.”

Marek stał się osobą inteligentną towarzysko. Ty także możesz. Nie ma w tym manipulacji, ani wykalkulowanych metod, jest za zdolność dostrzegania mechanizmów socjalnych, odrobina empatii i chęć zmiany.

Zmień nieśmiałość w pewność siebie, stań się Mężczyzną, który zawsze jest mile i entuzjastycznie witany, gdziekolwiek się pojawi.

Obszary, którymi zajmiemy się w trakcie szkolenia:

Praca. Znajomi. Nowe sytuacje. Ludzie, których zawsze chciałeś poznać, lecz brakowało powodu, czy może odwagi.

Wieczory, gdy Ty zostawałeś w domu przytulając piwo, a Twoi świetnie się bawili. Czasem samotność. Czasem nieśmiałość, czy niepewność. Wystarczy, to już było.

Teraz nadszedł czas, byś odkrył, jak wspaniale możesz się poczuć, nawiązując nowe znajomości, brylując wśród znajomych i znajdując pełną akceptację wśród ludzi, których dopiero poznajesz. Czas, by odnosić znaczące sukcesy w pracy, tylko dlatego, że potrafisz znaleźć dobry kontakt z współpracownikami i zbudować swój autorytet nie zabierając nikomu jego wartości.

Nauczysz się obserwowawać i nie tylko widzieć, ale także rozumieć więcej. Będziesz jak towarzyski snajper – świadomie trafiający w cele układanki towarzyskiej.

Wyostrzysz naturalną zdolność postrzegania i rozwiniesz „wrodzony” urok osobisty.

Szybko zapomnisz o nieśmiałości i zyskasz szczerą sympatię ludzi, których będziesz poznawać..i możesz być pewien, że będzie ich przybywać.

Dowiesz się, jak móc więcej, szybciej a jednocześnie postępować etycznie.

Jak sprawiać, by ludzie czuli się świetnie w Twoim towarzystwie i nie popełniać gaf towarzyskich.

Zrozumiesz, że to jak wyglądasz i co robisz, mówi o Tobie zanim jeszcze coś powiesz

- i wiesz co?!- możesz z tego korzystać, za każdym razem, gdy wyruszasz w świat!

Niespodziewanie zaczniesz korzystać:

  • ze swojego wizerunku,
  • głosu,
  • ruchu,
  • uśmiechu,
  • seksualności
  • wiedzy, o tym jak reagują ludzie,
  • by przeżyć ciekawy dzień i poznać ciekawych ludzi.

Staniesz się czarodziejem,

by w deszczowy dzień sprawić, by wszyscy myśleli, że są wakacje,

by ona patrzyła na Ciebie, jak na najwspanialszego mężczyznę na Ziemi

jak pokonać szefa prawie bez słów, czy zawładnąć uwagą grupy ludzi, których jeszcze nie znasz.

Zaczniesz uczyć się coraz więcej, o tym jak postępują ludzie, jakie reakcje potrafisz wywołać, które z nich chcesz wzmocnić, a które osłabić. Wkrótce dodasz własne elementy układanki, z której ja od jakiegoś czasu układam coraz lepsze dziś.

Uważaj! Będziesz zaraźliwy! – Twój uśmiech i umiejętność czytania ludzkich zachować przyniesie Ci wielu przyjaciół.

Nauczysz się trochę kilku terminów, spójności, dynamiki grupy, wingowania…ale to nie jest najważniejsze, bo to, co wyniesiesz z tego szkolenia, to świadomość i praktykę jak być facetem inteligentnym towarzysko i żyć jeszcze lepiej.

Poznaj do ciekawszego świata nowych możliwości.

Coaching dwudniowy, maksymalnie 2-3 osoby, koszt od 2000 zł/os  Zapisz się już dziś.