Metamorfoza trzydniowa

bkg_header


METAMORFOZA TRZYDNIOWA
Bo zasługujesz na wszystko, co najlepsze

Coaching kompleksowy. Jestem do Twojej dyspozycji przez 3 dni. W tym czasie nie pracuję z innymi Klientami, więc koncentrujemy się tylko na Tobie – na tym, jak chcesz wyglądać, jak chcesz się czuć i co osiągnąć, czyli na bardzo intensywnej zmianie osobistej . Na każdy wybrany aspekt poświęcamy tyle czasu, ile potrzebujesz. Istnieje możliwość kontynuowania pracy przez kolejne dni lub w kolejnych terminach w cenie od 1000 zł za dzień szkoleniowy.
Jako bonus dostajesz konsultację z wybranymi przeze mnie trenerami w obszarach, w których potrzebujesz największego wsparcia.
Dodatkowo robimy ćwiczenia w terenie, uatrakcyjniamy Twój wizerunek i dbamy o stworzenie wartości socjalnej zgodnej z Twoimi przekonaniami i jak najatrakcyjniejszej dla partnera, jakiego szukasz.
Zapisz się już dziś.

Pełna metamorfoza: 3 dni

W pakiecie:

Trening personalny:

Zmiana i realizacja celów – analiza Twojej sytuacji i life plan na kolejny rok. Zajmiemy się tym, jak do tej pory funkcjonowałeś i jak efektywnie możesz zmienić Twoje nawyki i styl życia, by zacząć spełniać marzenia i dostosować Twój styl życia do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych.

Coaching wizerunkowy - stworzenie nowego stylu, analiza Twojej szafy w studiu Szkoły Mężczyzn, budowanie gotowych zestawów ubrań, zakupy, wizyta u fryzjera

Inteligencja towarzyska i skuteczna komunikacja - Po tym module rozwiniesz swoje umiejętności towarzyskie, przełamiesz nieśmiałość i zaczniesz odnosić sukcesy w kontaktach z innymi ludźmi na płaszczyźnie prywatnej i biznesowej.

Będziesz potrafił:

 • zadawać pytania, tak by otrzymywać prawdziwe i szczere odpowiedzi
 • formułować wypowiedzi, tak by były zgodne z Twoimi prawdziwymi lub zamierzonymi intencjami
 • wprowadzać rozmówcę w dowolny stan samopoczucia
 • mówić tak, by Cię słuchano
 • słuchać aktywnie, by Twój rozmówca lub rozmówczyni, wiedział, że jesteś szczerze zainteresowana tym, co ma Ci do powiedzenia
 • wiedzieć, kiedy ktoś z kim rozmawiasz, kłamie
 • wiedzieć, co ciekawi Twojego rozmówcę i jak wyjść z takich tematów, do tych o których tak naprawdę
 • chcesz rozmawiać
 • nawiązywać nowe znajomości bez problemów
 • umiejętnie kierować grupami ludzi
 • posługiwać się taki językiem, który najłatwiej dotrze do Twojego rozmówcy
 • stosować mowę ciała, gesty, mimikę dla jeszcze pełniejszej komunikacji
 • przestać się kłócić i zacząć umiejętnie rozwiązywać kwestie sporne

Niespodziewanie zaczniesz korzystać:

 • ze swojego wizerunku,
 • głosu,
 • ruchu,
 • uśmiechu,
 • seksualności
 • wiedzy, o tym jak reagują ludzie,

by przeżyć ciekawy dzień i poznać ciekawych ludzi.

Nauczysz się obserwować i nie tylko widzieć, ale także rozumieć więcej. Będziesz, jak towarzyski snajper – świadomie trafiający w cele układanki towarzyskiej.
Wyostrzysz naturalną zdolność postrzegania i rozwiniesz „wrodzony” urok osobisty.

Szybko zapomnisz o nieśmiałości i zyskasz szczerą sympatię ludzi, których będziesz poznawać..i możesz być pewien, że będzie ich przybywać.

Dowiesz się, jak móc więcej, szybciej a jednocześnie postępować etycznie. Jak sprawiać, by ludzie czuli się świetnie w Twoim towarzystwie i nie popełniać gaf towarzyskich. Zrozumiesz, że to jak wyglądasz i co robisz, mówi o Tobie zanim jeszcze coś powiesz- i wiesz co?!- możesz z tego korzystać, za każdym razem, gdy wyruszasz w świat!

Koszt coachingu od 3600 zł
Coaching możesz rozszeżyć o kolejne dni szkoleniowe w cenie od 1200 zł za dzień.
Zapisz się już dziś.

Jeśli chcesz możesz skorzystać także z Coachingu Premium. Cena i czas pracy są ustalane indywidualnie.

Oferujemy również możliwość skorzystania z coachingów  i szkoleń uzupełniających:

Sensual Dance
2 dniowe szkolenie z tańca zmysłowego prowadzone przez tancerzy grupy Badboys; 2 dni na sali gimnastycznej, gdzie nauczysz się zmysłowego ruchu, kontaktu wzorkowego, kontroli ciała, wywierania elektryzującego wrażenia na kobiet poprzez taniec i uwolnienie wewnętrznego erotyzmu

7 dniowe szkolenie wyjazdowe UBG:
W trakcie 7 dni pracujesz z trenerem nad pogłębieniem zmiany osobistej, uzyskaniem spójności pomiędzy tym, jakim mężczyzną jesteś wewnętrznie, a tym jak jesteś postrzegany na zewnątrz.
Dodatkowo bierzesz udział w nauce nurkowania, bawisz się na kładach, a oprócz rozrywki wykonujesz ćwiczenia poszerzające Twoje umiejętności socjalne.

Pakiet Schudnij:
Twoja zmiana osobista wymaga także zmiany wagi? Pracuj z nami nad osiągnięciem tego celu. Będziesz mieć do dyspozycji trenera fitness, stylistkę i dietetyka – efekt gwarantowany przy zachowaniu naprawdę dobrego samopoczucia w trakcie dochodzenia do formy, jakiej oczekujesz.

Pakiet Zakupy:
Pakiet przypomnieniowy po coachingu no limit. – Wciąż jeszcze nie jesteś pewnien czym różni się czarne od granatowego i jaki rozmiar spodni będzie najwłaściwszy. Możesz nadal korzystać z naszej pomocy przy doborze garderoby spójniej z Twoim nowym stylem.
Zapisz się już dziś.