Zmiana i realizacja celów

bkg_header


LOGISTYKA SUKCESU: Zmiana i realizacja celów
Poukładane życie, zrealizowane marzenia, nowy Ty

sukces1Zapraszamy Cię na super intensywne jednodniowe szkolenie wnoszące pierwszy krok do zmiany w Twoim życiu.

 

Na pewno masz marzenia. Być może masz też już konkretniejsze cele, które chcesz osiągnąć. Czasem nazywasz je pragnieniami i często do nich wracasz. Być może boisz się, że nie dasz rady, nie poradzisz sobie, albo myślisz, że to o czym marzysz to za dużo. Może zdarza się, że wciąż próbujesz, a jednak to do czego dążysz za każdym razem Ci nie wychodzi.sukces4

Czas to zmienić!!! Zapisz się już dziś.

Decyzja o zmianie to pierwszy krok, by Twoje życie nabrało nowych bardziej tęczowych kolorów. Wybierając nasze szkolenie podejmujesz pierwszą z szeregu decyzji, które pomogą Ci zrealizować nawet największe marzenia.

sukces3Już w trakcie wyruszysz w podróż do upragnionego celu, wykonując mnóstwo ciekawych ćwiczeń, pracując w podgrupach, poznając nasze historie i rozmawiając ze specjalnie zaproszonymi dla Ciebie gośćmi, nabierzesz przekonania, co jest dla Ciebie w tej chwili najlepsze.

Twój mózg nie zna różnicy między tym, co wyobrażone, a tym, co już przeżył.

Jeśli zdołasz stworzyć obraz siebie osiągającego upragnione szczyty, kwestią czasu i doboru właściwych narzędzi, będzie to, że znajdziesz się na nich.
Czas znaleźć klucz do świata po drugiej stronie lustra, gdzie to Ty jesteś bohaterem swojej nowej fascynującej historii. Jesteś szczęśliwym, kochanym, zdrowym człowiekiem, odnoszącym sukcesy. Masz szacunek, podziw i akceptację – jesteś tym, kim pragniesz się stać.

W trakcie szkolenia wspólnie odnajdziemy Twój klucz i zaplanujemy trasę na Twojej mapie do celu. Co więcej otrzymasz kompas – w postaci wiedzy, jak sprawić, by podróż przebiegała bez zakłóceń.

masCzy szedłeś kiedyś o zmroku szutrową drogą, nie mając pojęcia, którędy trafić do domu? Wyobraź sobie, że nagle przy drodze zatrzymuje się super nowe, szybkie i komfortowe auto. Ktoś otwiera okno i uśmiechem zapraszam Cię do środka.

Wewnątrz samochodu jest bardzo wygodnie, cicho szumi klimatyzacja, a ty otwierasz butelkę przepysznej wody. Pijesz, a auto rusza i nagle to już nie jest wiejska droga.

Mkniesz autostradą po równej jak blat nawierzchni, GPS wskazuje Ci cel, który z każdą chwilą jest coraz bliżej.

Zauważasz także, że to Ty jesteś kierowcą. Prowadzisz pewnie, bez cienia wątpliwości, wiedząc dokładnie dokąd zmierzasz. Zmierzasz do celu, którym jest poznanie wielu punktów na Twojej mapie – krok po kroku realizacja kolejnych wspaniałych pragnień. Ekscytujące, prawda?

Twój mózg to najszybszy samochód wyścigowy, jaki wymyślono.

Oczywiście, jeśli potrafisz go poprowadzić. Szkolenie, na które Cię zapraszamy jest kluczem do Twojego luksusowego auta i krótkim instruktażem pilotażu.

Zapisz się już dziś.

Każdy wie, że jazda we dwoje sprawia większą przyjemność. Gdy osiągasz cele wspólnie z partnerem, Wasz związek umacnia się i ma przyszłość. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie unikalną promocję. Przyjdź na szkolenie z kimś kogo kochasz, cenisz, czy szanujesz, weź partnera, przyjaciółkę, brata, a za drugą i kolejną osobę zapłacisz tylko 70% ceny szkolenia.

Tematy, które poruszymy na szkoleniu i wzbogacimy o wiele fantastycznych ćwiczeń praktycznych, przemieniających Twoje wyśnione marzenia w fantastyczną rzeczywistość:

 • Woman on Jetty with LaptopCzy warto mieć silne marzenia, wizję siebie i pragnienia materialne,
 • Dlaczego odczuwamy silny strach przed zmianą i jak go oswoić,
 • Alicja po drugiej stronie lustra, czyli tworzenie wizji Twojej zmiany,
 • Od planu do szczegółowej listy – jak to zrobić krok po kroku,
 • Klucz do listy – czyli narzędzia, które sprawią, że zrealizujesz plan i osiągniesz cel,
 • Jak i kiedy przejść do realizacji planu, czyli – Dziś jest najlepszy dzień, by zacząć robić to czego pragniesz
 • Co powinno znaleźć się na szczycie Twojej listy w drodze do sukcesu i jak niesamowita koncepcja Vilferdo Pareto może sprawić, że robiąc tylko trochę i tak staniesz się bogata/bogaty,
 • 20Pozytywne myślenie i ludzie o podobnych pasjach, czyli czego i kogo potrzebujesz, by łatwiej stać się osobą ze swoich pragnień – panel Gości honorowych zaproszonych specjalnie dla Ciebie na szkolenie
 • Jak podświadomość może stać się Twoim automatycznym pilotem w drodze do celu,
 • Co jeszcze możesz zrobić, by stać się tym kim pragniesz,
 • Kto i dlaczego będzie chciał Cię zatrzymać i co robić – o tym, jak poradzić sobie z przeszkadzaczami
 • Co to jest twoja strefa komfortu i jak dzięki pełnemu zrozumieniu zagadnienia możesz pomóc sobie by w kompletnie nowych sytuacjach czuć się swobodnie i zawsze dostawać to czego chcesz,
 • Ty i Twój świat, gdy już spełnisz marzenia

sukces2W cenie coachingu: panel wykładowy, ćwiczenie, catering: kawa, herbata, woda, słodycze. Zapisz się już dziś.

Koszt coachingu indywidualnego jednodniowego - 1000 zł, w opcji dwudniowej  z budową indywidualnej strategii rozwoju – 1600 zł

Obejrzyj galerię z jednej z edycji szkolenia Zmiana i Realizacja Celów